אודות סימון-וקסלר, שפירר, מעוז עורכי דין

".This is a very professional firm with great legal abilities and knowledge. The attorneys are experts in their field"

Legal 500 - 

משרד בוטיק בעל התמחות ייחודית

משרד SVSM הינו משרד בוטיק בעל התמחות ייחודית בתחומי התשתיות ומימון פרויקטים, במכרזים ובמשפט מנהלי. ניסיונם העשיר ורב השנים של צוות עורכי הדין במשרד, מיצב את המשרד בחוד  החנית של תחומי התמחותו והוא מלווה את פרויקטי התשתית המרכזיים בישראל במגוון רחב של תחומים, לרבות תחבורה (כבישים ורכבות), מים (התפלה, טיפול וסינון והולכה), אנרגיה (חשמל, גז ואנרגית רוח), טכנולוגיה וביטחון, ומדורג בתחום BOT ומימון פרויקטים במדריכי עורכי הדין המובילים בארץ ובעולם.

למשרד התמחות מיוחדת בליווי פרויקטים מורכבים המיושמים בשיתוף המגזר הפרטי ומערבים דיסציפלינות מקצועיות רבות, בהיקפים כספיים משמעותיים,  ובשיתוף גורמים מקומיים ובינלאומיים.

חוזקתו הייחודית של המשרד מתמקדת במענה המקיף של השירותים המשפטיים אותם הוא מעניק ללקוחותיו כמכלול, החל משלביו הראשונים של הפרויקט, בהם שלב המיון המוקדם, המכרז, ההתקשרות החוזית, ובהמשך ליווי לאורך שלבי תכנון וביצוע הפרויקט, לרבות ייצוג בהליכים משפטיים.

אנו מייעצים ומעורבים בתחום הפרויקטים והתשתיות זה כשלושה עשורים, ותוך כך מעצבים את שיטות ההתקשרות המקומיות ביצירתיות וחדשנות. הייעוץ המשפטי שלנו מבוסס על הבנה מעמיקה של התעשיה ושל הסוגיות המורכבות הייחודיות לה.

המשרד, הידוע כבר-סמכא בתחומו ומהווה מקור לידע בתחום, אמון על ניסוח מסמכי מכרז וחוזים מסוגים שונים, כגון DB, PPP, ובשיטת כתב כמויות, ולזכותו עומדים מגוון רחב של מסמכים שהפכו לסטנדרט בתחום.

למשרד התמחות מיוחדת בליווי פרויקטים מורכבים המיושמים בשיתוף המגזר הפרטי בשיטת PPP ובמגוון רחב של תחומים לרבות תחבורה (כבישים ורכבות), מים, (התפלה, טיפול, סינון והולכה), אנרגיה (חשמל, גז ואנרגית רוח), טכנולוגיה, ביטחון ושירותים.  צוות המשרד היה מעורב בפרויקטים המשמעותיים ביותר בתחום בשיתוף גורמים מהארץ ומחו"ל. כיום מלווה צוות המשרד את פרויקטי התשתית הגדולים והמורכבים בישראל התחבורה והמים בשני העשורים האחרונים.